PROJEKT Sami ve Znojmě (r.2023)

Jak se liší projekt SAMI VE ZNOJMĚ r.2023 od r. 2022?

Zatímco jsme projekt rok 2022 rozjížděli sami, bez jakékoliv pomoci, kdy jsme pořádali různé semináře sebeobrany převážně zaměřené pro veřejnost středního věku, semináře jako je pepřový sprej, systém krav maga nebo použití každodenních předmětů v sebeobraně (kniha, klíče, deštník, …), tzv. S.D.S. Concept., tento rok bude daleko příznivější. Po jisté domluvě s Městským úřadem Znojmo – Odbor sociální, náš projekt #samiveznojme nebude jen cílit na veřejnost středního věku, ale přímo na celé rodiny a dokonce přímo i na naše seniory. 
Nejen my, ale město Znojmo má zájem na tom, aby se všichni občané cítili ve městě (a v okolí) bezpečně. Nám osobně se velice zalíbil projekt „Krav Maga pro seniory 65+“, který běží už nějakou dobu, po dohodě s městy v Českých Budějovicích a Karlových Varech. Tyto projekty mají velký ohlas a úspěch. A věříme, že i náš projekt #samiveznojme rok 2023 bude stejně úspěšný jako ty zmiňované v Č.Budějovicích nebo Karlových Varech.

O co vlastně jde?!

Cílem projektu je cítit se sami bezpečně ve Znojmě, je to stejný projekt jako ten #samiveznojme (r.2022), ale s podporou města Znojma si můžeme dovolit daleko více. Již teď jsme se domluvili na několika přednáškách o bezpečnosti pro seniory nebo vystoupení naší školy SAMI Znojmo na několika akcích, pořádaných městem Znojmem. Jmenujme jednu z akcí např. Den sociálních služeb (plánováno v září 2023).

Cílová skupina

  • rodiny s dětmi
  • ženy, muži
  • senioři
  • široká veřejnost

Nyní začíná být náš projekt součástí jednoho z projektů města Znojma

Město Znojmo vytvořilo již dříve projekt „Rodinná a seniorská politika města Znojma“ a nyní se do tohoto projektu zapojujeme i my 🙂  Půjde o řadu přednášek o bezpečnosti (v parku, nákupních centrech, nebezpečná SMS a podvodné emaily, apod.), dále pak samozřejmě o řadu praktických seminářů, které proběhnou v roce 2023 (a třeba i v následujících letech). Tudíž tento projekt nemá konec! Jedná se např. o semináře pepřový sprej v sebeobraně, S.D.S. Concept (sebeobrana předměty denní potřeby – kniha, deštník, klíče, …) A mnoho dalších seminářů a akcí pro širokou veřejnost.

Hledáte Krav Maga ve Znojmě? Nevíte, kde nás najít? Sídlíme v budově na nám. Svobody 5, ve Znojmě. Přímo vchod v Alfa pasáži, stejně tam, kde najdete oční ambulanci, optiku nebo ortopedického lékaře. Nestyďte se a začněte u nás cvičit. Staňte se součástí naší školy SAMI Znojmo, staňte se součástí bezpečného města Znojma.

Mapa, kde nás najdete >>ZDE <<