PROJEKT Sami ve Znojmě (r.2022)

 

Sami ve ZnojměCo je to projekt #samiveznojme

Na začátku roku 2022 jsme rozjeli projekt #samiveznojme, který jsme již představili začátkem prosince roku 2021, místostarostovi města Znojma, panu Groisovi.

O co vlastně jde?!

Cílem projektu je cítit se sami bezpečně ve Znojmě, proto tedy i ten název „Sami ve Znojmě“. Na základě výsledku ankety, která byla ukončena na konci února 2022, jsme dále pokračovali. Některé odpovědi byly opravdu zajímavé. Bohužel, ale ve špatném slova smyslu. Ani by člověk nevěřil, co se může stát např. dívce na základní škole vyššího ročníku.

Co je součástí projektu

Jde o řadu praktických seminářů, které probíhají v roce 2022 a následujících letech ještě proběhnou. Tudíž tento projekt nemá vlastně prozatím konec! Jedná se např. o semináře Pepřový sprej v sebeobraně, seminář Teleskopický obušek nebo Kubotan, jako obrana, SDS Concept (sebeobrana předměty denní potřeby – kniha, deštník, klíče, …) A mnoho dalších seminářů a akcí nejen pro veřejnost průměrného věku, ale i přímo pro seniory a nebo pro rodiče s dětmi.

Anketa

Již něco řešíme i s některými školami ve Znojmě, pečovatelským domem a domovem důchodců. I proto je pro nás anketa, která je uveřejněna na všech našich fb stránkách velice důležitá. Pokud máte zájem se také účastnit naší anonymní ankety o bezpečnosti ve Znojmě, budeme jen rádi. Odkaz naleznete >>ZDE<<.     ANKETA UKONČENA!